Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ebata karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekimli reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında kolay taşınabilir bir hale gelmektedir.

firma bütün ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır bir hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığı için dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve kaliteli materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği tecrübe ile bildiri sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.