Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve boya karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekimli bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içinde basit taşınabilir hale gelmektedir.

kuruluş bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır bir hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması nedeniyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 mt. içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği deneme ile reklam sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.