Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ebata karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekici bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın arasında pratik taşınabilir duruma gelmektedir.

firma bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En sağlam malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır bir duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığı için dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 metre ile 12 mt. içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildirme sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.