Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekici reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içinde kolay taşınabilir bir duruma gelmektedir.

şirket tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 mt. içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile insanların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildiri sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.