Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekimli bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde basit taşınabilir hale gelmektedir.

şirket tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını dilediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için arzuladığınız zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 mt. içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildirme sektöründeki eksiklere uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.26087